Loading...
Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Ya başkalarının hayal dediği sizin gerçek seçiminizse?
Sürekli değişen dünyada, bu değişimin nasıl farkında olacağımızı bulup, nasıl kendimiz olabileceğini konuşacağız. Değişim mi arıyoruz? Arayışta mıyız? Fikirlerimiz ile ilgili “hayal gördüğümüzü mü iddia ediyorlar?” Tüm bunlara rağmen siz daha fazlasını yaratabileceğinizi ve bunun mümkün olduğunu biliyor musunuz?

Bu sınıfta, herkesin kendi yolculuğunda, realitesinde ve dünyasında, neyi değiştirmeyi istediğini dikkate alarak, sorulan sorular ve enerji çalışmasının bir arada yapılması sonucunda elde edilecek değişim var. En büyük resimde gitmek istediğimiz yer ise; bu çalışmaları yapan kişilerin “kendin ol” kavramının enerjisini algılayarak bilinç, farkındalık ve neşe içinde yaratılan dünyaya daha fazla katkı olması.

Yargının ve aptallığın ötesindeki kapasitelere ulaşmamız için bir alan. Yaşamı ve tekrar herşeyi sevme zamanı. Etraftaki herşeyden alıp kabul etme ve sonsuz olasılıklara açılma zamanı. Bunu gerçekleştirdiğimizde doğadan ruhani şeylere destek hattı oluşacak. Etrafınızdaki bedenler, moleküller, dünya, evren ve kendiniz bize katkı olacak. Bu bedenlerin içinde kendimizin neşesi olsak nasıl olurdu? Ne yapacağınızı bilemediğiniz günlerden birisi olduğunda, bunu evrene sorsanız nasıl olurdu? Yaptığınız ya da yapmadığınız seçimlerle mevcudiyete katkı olma zamanı. Yanlış yaptığınızı düşündüğünüz şeyler olsa bile. Doğru yapmadığınıza dair kendinizi yargıladığınız şeyler olsa bile.

Çok fazla şey oluyor dünyada. Eğer ki bunu yeterince tanımlarsak, sınırlarsak, kontrol edersek, en sonunda alıp kabul edebileceğimizi, olabileceğimizi, yaşayacağımızı düşünüyoruz. Aslında gerçekten kontrol etmeyi bıraktığımızda, her neyse o gerekli olmasını düşündüğünüz şey, onu bırakırsak, gerçekten, toplamın içinde yaşamaya başlarsak, buradan gelişip büyürsek, neşe ile dolu olursak, bu realiteden uzaklaşırsak; içinde olmaktansa dışında kalırsak; birlikte büyürüz ve alan oluruz.

Go to Top